Smaczna oraz skuteczna reklama

person Agre_Lampfolder_openBizneslocal_offeraccess_time 6 marca 2017
cukierki z nadrukiem

Odwiecznym problemem każdego sprzedawcy, producenta i handlowca jest to w jaki sposób dotrzeć z odpowiednią reklamą do klienta stanowiącego target własnych produktów. Obecnie na rynku są setki metod, niektóre są bardzo skuteczne, wiele jednak nie spełnia oczekiwań. Kolejna zawodna metoda budzi zwątpienie i chęć poprawienia sobie humoru. I tu sięgając po „krówkę” możemy się mocno zdziwić.

Otóż istnieje niezwykle innowacyjna a jednocześnie przyjemna i co bardzo ważne smaczna forma reklamy. Są to cukierki z nadrukiem. Proste a jednocześnie genialne. Czy jest coś lepszego niż uśmiechnięta buzia dziecka czy też twarz dorosłego jedzącego ulubione delicje? Amator słodkości z pewnością spojrzy na papierek, na którym umieszczono będzie logo firmy, lub inna przykuwająca wzrok grafika. Zresztą nie raz na niego spojrzy – zarówno kiedy go otrzyma, kiedy będzie wyciągał z kieszeni kolejne sztuki, albo gdy wrzuci do „miski na papierki”.

Generalnie cukierki takie nie są drogie, a przekazanie dużych ilości (w kilogramie możemy zmieścić kilkadziesiąt lub kilkaset) na imprezy plenerowe, firmowe bankiety czy nawet umieszczenie w swoim sklepie na dzień dziecka, rocznice założenia firmy, lub inną okazję (a w kalendarzu jest ich mnóstwo) z pewnością podniesie rangę naszego biznesu w oczach klienta. Co najważniejsze jednak, zbuduje ono pozytywne skojarzenie, bo nie od dziś wiadomo, że spożywanie słodkich rzeczy pobudza produkcję endorfin – hormonu szczęścia. Czy może być lepszy sposób na promocję? Podsumowując – za niewielkie pieniądze można mieć świetny uzyskać sposób reklamy trafiający do małych i dużych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>