Funktional – stawiamy na funkcjonalność

agencja reklamowa

Nasza agencja reklamowa powstała siedem lat temu i wówczas głównym obszarem naszego działania był druk. Wciąż zajmujemy się między innymi drukiem, ale rozszerzyliśmy swoją działalność o wiele innych usług, które pozwalają nam tworzyć dla naszych klientów jeszcze lepszą multimedialną rzeczywistość reklamową!

W Funktional stawiamy przede wszystkim na funkcjonalność. Bo reklama ma spełniać podstawowe zadanie – informować, dostarczać wiedzy odbiorcy, zachęcać go do podjęcia pewnych działań. Dlatego też reklama, którą tworzymy, jest kompleksowa i nastawiona na działanie w wielu różnych obszarach życia codziennego. Dzięki temu odbiorca reklamy może być każdy, za pomocą każdego możliwego nośnika, każdego dostępnego kanału reklamy!

Głównym celem naszej firmy jest tworzenie skutecznej strategii, bo to od niej zaczyna się całe projektowanie reklamy. Staramy się pozyskać zatem jak najwięcej informacji na temat celów klienta i wysondować jego potrzeby, by móc opracować dla niego strategię, która idealnie wpasuje się w jego potrzeby. Opracowujemy całe kampanie reklamowe – począwszy od sprawnego brandingu, czyli stworzenia identyfikacji, nazwy i logo firmy, przez projektowanie reklamy, aż po przenoszenie jej na kanały multimedialne, tworzenie nowych aplikacji lub drukowanie materiałów reklamy użytkowej.

Jesteśmy przede wszystkim teamem złożonym z pasjonatów – ludzi, którzy wiedzą czym jest reklama, wiedza jak podsycać zainteresowanie produktem, ale również wiedzą, jak przełożyć swoje pomysły na faktyczne realizacje. Zatrudniamy specjalistów z zakresu reklamy, marketingu i brandingu, współpracujemy z najlepszymi programistami w Polsce, a także działamy jako podwykonawca na rynku usług reklamowych – i tak z powodzeniem już od siedmiu lat!

Zobacz też:  Agencja reklamowa | Funktional.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>