Bezpiecznie jak w kokonie

kokon dla niemowlaka

O swoje maluchy trzeba dbać. Wie o tym każdy rodzic. Im młodsze dziecko tym większa konieczność zadbania o jego komfort, mimo iż przez większość czasu noworodek jedynie śpi. Kokon dla niemowlaka to otulacz, który zapewni bezpieczny i przyjemny sen nawet wtedy, gdy mama będzie daleko od łóżeczka.

Taki otulacz ogranicza przestrzeń dziecka, więc czuje się niczym w ramionach rodzica. Uniwersalny otulacz można stosować w łóżku rodziców lub w łóżeczku malca. W pierwszej wersji traktujemy go jako zabezpieczenie przed sturlaniem się maleństwa lub jego zgnieceniem. Wiadomo, że nie wszyscy mają czujny sen i warto dmuchać na zimne. Czasami rodzice od razu planują spać z maluchem w swoim łóżku, więc taki kokon jest niezastąpiony. Jeżeli będzie leżeć w łóżeczku to jego podwyższone brzegi ułatwiają układanie dziecka na boku. W ten sposób można zapobiec przykrym konsekwencjom ulewania niemowlęcia.

Kokon można także położyć na dywanie lub kanapie, kiedy chcemy mieć dziecko blisko siebie, a nie chcemy kłaść go na zwyczajnym kocyku i otaczać masą poduszek wypełnionych pierzem. Nie mniej istotna jest pościel, która otula malucha. Wiadomo, że będzie inna niż dla dorosłych, ponieważ wiele dzieci jest dziećmi alergicznymi i uczulonymi. Ponadto mają o wiele delikatniejszą skórę skłonną do otarć. Biała pościel dla niemowląt jest strzałem w dziesiątkę, jeżeli chodzi o prezent dla takiego maluszka i jego rodziców. Wykonana z naturalnych materiałów nie podrażni skóry i pozwoli na spokojny sen. Ponadto można ją prać w wysokiej temperaturze, dzięki czemu pozbędziemy się wszelkich drobnoustrojów i zanieczyszczeń.

Zobacz więcej: https://szwalniasnow.pl/produkt/kokon-niemowlecy-z-minky

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>