Asortyment Sennej Sówki

rożek dla noworodka

Senna Sówka jest firmą, która może pochwalić się już kilkudziesięcioletnią tradycją działalności. Od wielu lat marka dostarcza dzieciom i ich rodzicom wszystkiego, co może uczynić ich sen bardziej komfortowym, wygodnym i bezpiecznym. Rodzice mogą w Sennej Sówce znaleźć nie tylko pościel i akcesoria do łóżeczka, ale i rożki dla niemowląt, dekoracja pokoju dziecięcego, kocyki, a nawet okolicznościowe cukierki!

Sprzedaż w sieci

Dzięki temu, że Senna Sówka udostępnia rodzicom sklep internetowy, mogą oni zakupić niezbędną wyprawkę dla swojej pociechy bez wychodzenia w domu. Każdy rodzic wie, jak bardzo męczą zakupy z dzieckiem w wózku, dlatego na pewno doceni możliwość ich zrobienia w zaciszu własnego domu.

Zdecydowanie się na konkretny wzór, jeśli chodzi o pościel czy rożek dla noworodka, wcale nie jest takie łatwe. W Sennej Sówce każdy produkt występuje nawet w kilkudziesięciu wariantach kolorystycznych. Wszystko dlatego, by rodzic miał możliwość stworzenia niepowtarzalnej i spójnej aranżacji dziecięcego pokoju.

Nie tylko pościel

Senna Sówka posiada w swojej ofercie naprawdę interesujące pozycje, takie jak chociażby cukierki krówki. Można zamówić je na baby shower, chrzciny czy pierwsze urodziny malucha. Cukierki umieszczone są w spersonalizowanych opakowaniach, a ich smak na pewno zachwyci każdego.

Kolejną ciekawą pozycją z szerokiej oferty Sennej Sówki są przepiękne i urocze ramki, w których można umieścić pierwsze zdjęcia malucha lub też zdjęcia z badań USG. Takie ramki mają szansę stać się niepowtarzalną pamiątką już z pierwszych chwil życia dziecka i z pewnością przyciągną spojrzenia gości.

Zobacz też: Rożki dla niemowląt | Szwalnia snów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>